Artelac Rebalance krople do oczu 10 ml

Artelac Rebalance krople do oczu 10 ml

4030571004806
Marka: Artelac

Artelac Rebalance krople do oczu dające długotrwałe nawilżenie oczu zmniejszając zaburzenia widzenia. Krople do stosowania w nawracającej suchości, zmęczeniu i podrażnieniu, mogą być stosowane ze szkłami kontaktowymi.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wskazaniem do stosowania kropli Artelac Rebalance jest przewlekłe zaburzenie wydzielania łez oraz suchość oczu objawiające się suchością, pieczeniem i podrażnieniem oczu. Krople można stosować ze szkłami kontaktowymi.

Działanie Artelac Rebalance krople do oczu 10 ml

Hialuronian sodu zawarty w kroplach działa nawilżająco, składniki kropli uzupełniają niedobór łez natłuszczając i nawilżając oczy. Konserwant w kroplach Artelac Rebalance po kontakcie z okiem przemienia się w wodę i sól czyli naturalny składnik łez.

Dawkowanie

Zakraplać do worka spojówkowego

Skład Artelac Rebalance krople do oczu 10 ml

0,15% hialuronian sodu, PEG 8000, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek potasu, chlorek sodu, witamina B12, woda do wstrzykiwań, kwas borowy oraz Oxyd

Działania niepożądane

W rzadkich przypadkach Artelac Rebalance może powodować reakcje nadwrażliwości, takie jak miejscowe reakcje alergiczne. W takich przypadkach stosowanie należy przerwać

Przeciwwskazania

Produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie stosować, jeśli buteleczka jest uszkodzona

Podmiot odpowiedzialny

Bausch Health Ireland Limited
Lake Drive Citywest Business
3013 Campus Dublin 24, D24PPT3 Irlandia

Artelac
9061050
Postać
krople
Droga podania
do oczu
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
30,45 zł

(3,05 zł ml) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj