Trisept Max płyn do dezynfekcji 30 ml
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Trisept Max płyn do dezynfekcji 30 ml

5904016060094
Marka: Trisept

Trisept Max płyn do dezynfekcji higienicznej rąk o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym.

Opis
Spis treści

Opis

Składniki aktywne zawarte w preparacie działają wirusobójczo, grzybobójczo i bakteriobójczo

Zastosowanie

Trisept Max przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk, do powszechnego stosowania w obszarze medycznym. Produkt wyłącznie do stosowania zewnętrznego.

Jak stosować Trisept Max płyn do dezynfekcji 30 ml

Dokładnie umyj ręce wodą i mydłem, a następnie osusz. (Produkt może być nieskuteczny gdy skóra rąk jest zanieczyszczona. Spryskaj dłonie preparatem, używając takiej ilości, aby cała ręka była pokryta preparatem. Potrzyj ręce. (Staraj się pokryć skórę obiema rękami.) Nie wycieraj, ani nie osuszaj rąk. Odczekaj, aż środek do dezynfekcji rąk sam całkowicie wyschnie

Uwagi i środki ostrożności

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Przy długotrwałym stosowaniu produkt może powodować suchość skóry rąk. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy

Skład Trisept Max płyn do dezynfekcji 30 ml

Etanol 73%, Propan -2 ol, 10%, gliceryna 10%, woda oczyszczona

Działania niepożądane

#ARG!

Trisept
3661062
Postać
płyn
Droga podania
na skórę
Rejestracja
Preparat dezynfekcyjny
Wiek
dla dorosłych
Super Cecha
Produkt z Polski
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
7,23 zł

(0,24 zł ml) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj