Marimer Inhalation 2,2% hipertoniczna woda morska do nebulizacji 30 ampułek po 5 ml

Marimer Inhalation 2,2% hipertoniczna woda morska do nebulizacji 30 ampułek po 5 ml

3518646673047
Marka: Marimer
(0)

Wyrób medyczny Marimer inhalation 2,2% zawiera hipertoniczny sterylny roztwór naturalnej wody morskiej. Jest stosowany w celu odblokowania dróg oddechowych.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wyrób medyczny Marimer inhalation, hipertoniczna woda morska w ampułkach jest zalecany podczas zatkania, utrudnionego oddychania, świszczącego oddechu lub przewlekłego kaszlu. Preparat może być stosowany od pierwszego dnia życia dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych

Działanie

Wyrób medyczny Marimer inhalation 2,2% jest hipertonicznym roztworem naturalnej wody morskiej do nebulizacji. Podczas procesu nebulizacji preparat z fazy ciekłej przechdzi w chłodna mgiełkę. Dzięki temu możliwe jest wdychanie substancji i dostarcenie jej bezpośrednio do własciwych partii ukladu oddechowego. Za przyczyną zawartości naturalnych składników pochodzenia morskiego, preparat może być stosowany przez niemowlęta, dzieci i dorosłych. Marimer Inhalation 2,2% działa na zasadzie osmozy, sprawia rozrzedzenie i ułatwia usuwanie nadmiaru wydzieliny śluzowej

Dawkowanie

Zaleca się stosowanie 1 ampułki o pojemności 5 ml podczas 1 aerozoloterapii lub inhalacji. Stosować 2-4 razy dziennie po 1 ampułce lub postępować zgodnie z zaleceniem lekarza

Skład Marimer Inhalation 2,2% hipertoniczna woda morska do nebulizacji 30 ampułek po 5

100% roztwór sterylnej, hipertonicznej wody morskiej (odpowiada 22 g/l soli)

Przeciwwskazania

Nie stosować produktu do iniekcji. Nie mieszać produktu z innymi lekami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na wodę morską. Nie stosować u wcześniaków. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej

Działania niepożądane

#ARG!

Marimer
9085309
Postać
płyn
Droga podania
do inhalacji
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
1 m.ż.
1 r.ż.
2 r.ż.
3 m.ż.
3 r.ż.
4 m.ż.
4 r.ż.
5 m.ż.
5 r.ż.
6 m.ż.
6 r.ż.
7 r.ż.
8 r.ż.
9 r.ż.
10 r.ż.
11 r.ż.
12 r.ż.
14 r.ż.
15 r.ż.
16 r.ż.
dla dorosłych
od urodzenia
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
20,16 zł

(0,67 zł szt.) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
23 March 2023
  • W tym roku kleszcze atakują wcześnie. Są bardziej aktywne niż w poprzednich latach. Dlatego trzeba uważać, a każdą wizytę w lesie czy parku zakończyć na przeglądzie całego ciała po powrocie do domu. Oczywiście można też spróbować użyć środków odstraszających, jednak według specjalistów o tej porze roku mogą być one mało skuteczne. Kleszcze są wygłodniałe po zimie i nieprzyjemny (dla nich zapach) nie zniechęci ich do posiłku. A chyba wszyscy już wiedzą, że ugryzienie przez kleszcza to ryzyko zachorowania na boreliozę lub odkleszczowe zapalenie mózgu.

  • Jednym z najpopularniejszych składników repelentów jest DEET, czyli dietylotoluamid. Zalicza się on do syntetycznych repelentów, czyli związków które powstrzymują owady przed zbliżaniem się do miejsca ich zastosowania, spowalniają ich lot i “zniechęcają” do ukąszenia ludzi. 

  •  Nie należy kleszcza niczym smarować. Ani masłem, ani olejem, ani kefirem, wódką, spirytusem, płynami do odkażania, ani tym bardziej przypalać. Intruz przy takich czynnościach się po prostu zestresuje i zwymiotuje. A to niesie ze sobą dużo większe ryzyko zainfekowania niż gdyby nawet się najadł i odpadł.
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj