Paracetamol 500 mg Laboratoria Polfa Łódź, 50 tabletek
Lek
Lek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Paracetamol 500 mg Laboratoria Polfa Łódź, 50 tabletek

5909990642595
Marka: Polfa Łódź
(0)

Paracetamol od Polfa Łódź: substancją czynną leku jest paracetamol 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Substancje pomocnicze: sorbitol, skrobia ziemniaczana, powidon, magnezu stearynian.

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Laboratoria PolfaŁódź Paracetamol zalecany jest do stosowania na bóle różnego pochodzenia np. bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych. Preparat przeznaczony jest również do obniżania gorączki, która towarzyszy podczas przeziębienia i stanów grypopodobnych.

Działanie

Lek Laboratoria PolfaŁódź Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek stosuje się doustnie. Zalecane dawkowanie leku Laboratoria PolfaŁódź Paracetamol u dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat to 1 lub 2 tabletki co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa zależy od czasu stosowania leku: do 3 dni - 8 tabletek w dawkach podzielonych, a jeśli do 10 dni - 5 tabletek w dawkach podzielonych. Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny.

Skład Paracetamol 500 mg Laboratoria Polfa ŁódĹş, 50 tabletek

Substancją czynną leku jest paracetamol 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Substancje pomocnicze: sorbitol, skrobia ziemniaczana, powidon, magnezu stearynian.

Przeciwwskazania

Nie stosować Paracetamolu Laboratoria PolfaŁódź u osób z nadwrażliwością na paracetamol lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Przeciwwskazaniem do zastosowania leku jest ciężka niewydolność wątroby lub nerek czy choroba alkoholowa.

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Niezbyt często występujące działania niepożądane (u mniej niż 1 na 100 osób): wymioty, biegunka. Rzadko występujące działania niepożądane (u mniej niż 1 na 1000 osób): pokrzywka, rumień, zapalenie skóry. Bardzo rzadko występujące działania niepożądane (u mniej niż 1 na 10 000 osób): zmniejszenie liczby płytek krwi (małopłytkowość), zmniejszenie liczby leukocytów (leukopenia, agranulocytoza), powiększenie wątroby.

Podmiot odpowiedzialny

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 142B Warszawa

5946808
Postać
tabletki
Droga podania
doustnie
Rejestracja
Lek
Super Cecha
Lek
Produkt z Polski
Czy to lek?
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 12. roku życia
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
7,30 zł

(0,15 zł tabl.) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
03 March 2023

Nowa wegańska przekąska? Nie bardzo.Przyszłość kulinariów i być może jedyna szansa na wyżywienie kolejnych miliardów ludzi? Zdecydowanie. Jadalne owady np. suszone świerszcze to nic nadzwyczajnego. Jadłem smażone koniki polne i bardzo je polecam!

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj