• New

Voltaren Express Forte 0,025 g 10 kaps.

zł25.29
VAT included

Bardzo fajne dropsy na ból

 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Opis dostawy

Darmowa dostawa od 149zł! 

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Podmiot nieodpowiedzialny:

Novartis consumer Health GmbH

Wskazania:

Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba, ból menstruacyjny. Objawy grypy i przeziębienia.

Właściwości:

Voltaren Express jest lekiem należącym do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, obniża również gorączkę.

Sposób użycia:

Leku nie należy podawać dzieciom i młodzieży poniżej 14. roku życia.Dawka początkowa to 2 tabletki w chwili wystąpienia objawów. Jeśli konieczne można stosować 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek w ciągu doby. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Nie należy stosować leku Voltaren Express przez więcej niż 5 dni w leczeniu bólu lub więcej niż 3 dni w leczeniu gorączki bez porozumienia z lekarzem. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią należy skontaktować się z lekarzem. Pacjenci w podeszłym wieku są bardziej wrażliwi na działanie leków. Tak jak w przypadku stosowania innych leków przeciwbólowych należy u nich stosować najmniejsze dawki skuteczne. Szczególnie ważne jest szybkie zgłaszanie lekarzowi lub farmaceucie wszystkich objawów niepożądanych występujących po zażyciu leku.

Przeciwwskazania:

Nie należy zażywać leku Voltaren Express jeśli: występuje krwawienie z przewodu pokarmowego, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, występuje krew w stolcu, czarne zabarwienie stolca lub krwawienie o innej lokalizacji (np. z naczyń mózgu); występuje lub kiedykolwiek występowała reakcja uczuleniowa pokrzywka lub ostry nieżyt nosa lub napad astmy po zastosowaniu diklofenaku, lub innego leku przeciwbólowego i przeciwgorączkowego np. kwasu acetylosalicylowego, ibuprofenu; występuje uczulenie na którykolwiek ze składników leku.

Skład:

Diklofenak potasowy 12,5 mg oraz substancje pomocnicze m.in. Sorbitol.

3060691
4 Items

Data sheet

Postać
kapsułki
Marka
Voltaren
 Reviews

Be the first to write your review !

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
07 October 2020

Lekki katarek, temperatura ciała wyższa o 0,2 stopnia i od razu pojawia się refleksja nad życiem, potrzeba uporządkowania spraw, sporządzenia testamentu… bo to w końcu MĘSKA GRYPA... Ten głęboko zakorzeniony stereotyp powielany był już wielokrotnie. Pytanie, czy tak jak w wielu ludowych mądrościach i tu zaszyte jest ziarno prawdy? A może biologia macza w tym palce?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject